Στις Σέρρες πάει ο ΟΦΗ για την Α’ φάση του κυπέλλου ενώ υποδέχεται στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος την Ελευσίνα

Eπιμέλεια:Μανώλης Σαρρής

Από τις Σέρρες ξεκινούν οι υποχρεώσεις της ομάδας μπάσκετ του ΟΦΗ καθώς στις 11 Σεπτεμβρίου θα αντιμετωπίσει τους Ίκαρους για την πρώτη φάση του κυπέλλου ενώ στο πρωτάθλημα γίνεται το ποδαρικό από το ΒΑΚ όπου θα υποδεχτεί την Ελευσίνα.

Οι παίκτες του Βαγγέλη Βλάχου θα αντιμετωπίσουν τους Ίκαρους Σερρών στην πρώτη φάση του κυπέλλου Ελλάδας ενώ αν προκριθούν θα αγωνιστούν ξανά εκτός έδρας με αντίπαλο το νικητή του ζευγαριού Στρατώνι – Παγκράτι. Αν πάλι ο ΟΦΗ περάσει στην Γ’ φάση της διοργάνωσης, τότε θα αντιμετωπίσει στο Ηράκλειο τον Ίκαρο Καλλιθέας.

Όσον αφορά το πρωτάθλημα, ο ΟΦΗ θα υποδεχτεί στο ΒΑΚ το Σάββατο 1 Οκτωβρίου τον Πανελευσινιακό ενώ την 2η αγωνιστική θα πάει ξανά στις Σέρρες όπου θα φιλοξενηθεί από τους Ίκαρους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η Αγωνιστική – 1/10/10

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΕΚ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

2η Αγωνιστική – 23/10/10

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕΚ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

3η Αγωνιστική – 30/10/10

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΚ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

4η Αγωνιστική – 03/11/10

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΚ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

5η Αγωνιστική – 20/11/10

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΕΚ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 27/11/10

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 04/12/10

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

8η Αγωνιστική – 11/12/10

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕΚ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 18/12/10

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕΚ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

10η Αγωνιστική – 08/01/11

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΕΚ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

11η Αγωνιστική – 15/01/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΕΚ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

12η Αγωνιστική – 22/01/11

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕΚ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

13η Αγωνιστική – 29/01/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΚ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

14η Αγωνιστική – 05/02/11

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΚ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

15η Αγωνιστική – 12/02/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΚ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

16η Αγωνιστική – 19/02/11

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕΚ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

17η Αγωνιστική – 26/02/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΕΚ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

18η Αγωνιστική – 05/03/11

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΚ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

19η Αγωνιστική – 12/03/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΕΚ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

20η Αγωνιστική – 19/03/11

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΕΚ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

21η Αγωνιστική – 26/03/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΕΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική – 02/04/11

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΚ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

23η Αγωνιστική – 09/04/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕΚ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

24η Αγωνιστική – 16/04/11

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕΚ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική – 30/04/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΚ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

26η Αγωνιστική – 07/05/11

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΕΚ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

27η Αγωνιστική – 14/05/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕΚ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

28η Αγωνιστική – 21/05/11

ΑΕΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

29η Αγωνιστική – 28/05/11

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΚ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ