Το ρεπό τον… αποσυντόνισε

Eπιμέλεια:Μανώλης Θέμελης

Ο ΟΦΗ παρουσιάστηκε αγνώριστος μετά το ρεπό της περασμένης Κυριακής και γνώρισε την πρώτη του ήττα στο πρωτάθλημα της Γ εθνικής (2ος Ομιλος) με το βαρύ 76-51 από τον Κρόνο στον Αγιο Δημήτριο για την 5η αγωνιστική.

Ο ΟΦΗ φαίνεται οτι αποσυντονίστηκε από το ρεπό της περασμένης Κυριακής και παρουσιάσε ένα πολύ κακό πρόσωπο στον Αγιο Δημήτριο γνωρίζοντας την πρώτη του ήττα στο πρωτάθλημα της Γ εθνικής (2ος Ομιλος) με 76-51 από τον Αγιο Δημήτριο.

Το ματς… στράβωσε από την αρχή με τους γηπεδούχους να παίρνουν από νωρίς… κεφάλι στο σκορ “κλείνοντας” το πρώτο δεκάλεπτο με σκορ 21-11.

Στο ίδιο μοτίβο και χειρότερα για τον ΟΦΗ κινήθηκε και το δεύτερο δεκάλεπτο με το ημίχρονο να είναι 41-21.

Μία από τα ίδια και στο τρίτο που έληξε 53-35 ενώ το τελικό σκορ είναι το 76-51.

Τα δεκάλεπτα: 21-11, 41-21 (ημίχ.), 53-35, 76-51

Διαιτητές:  Μαντήλας-Σταθόπουλος (Φαλούκας)

Ο Αthletic Radio 104,2 και το GEΝTIKOULE σας μετέδωσαν λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του ματς.