Κουτσοδήμος και Ασλανίδης οι «σφυρίχτρες» στην Πεντέλη

Eπιμέλεια:Ειρήνη Άγα

Οι Κουτσοδήμος και Ασλανίδης θα διευθύνουν τη δύσκολη «έξοδο» του ΟΦΗ στην Πεντέλη.  Σύμφωνα με τους ορισμούς της ΕΟΚ ο διαιτητής από τον Σύνδεσμο Διαιτητών Καλαθοσφαίρισης ανατολικής Πελοποννήσου και αυτός από τον Αχαΐας – Ηλείας αντίστοιχα τα σφυρίξου το ματς της 19ης αγωνιστικής της Γ εθνικής.

Από την άλλη στα Χανιά ορίστηκε το «δίδυμο» Ραχιώτης-Σιδέρης.

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 11 Μαρτίου

Ναυπλίου 17:00 Οίαξ Ναυπλίου-ΚΑΟ Μελισσίων Καμήτσος-Λεκατσάς (Ελένης)

ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ένωση Ιλίου Ζιώγας-Μελισσάρης (Κουλούρης)

ΕΑ Πατρών 17:00 ΕΑ Πατρών-ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ. Μαγκαφάς-Καββαδάς (Ρόζης)

ΔΚΓ Αιγίου 17:00 Κεραυνός Αιγίου-ΑΟ Αχαγιά 82 Δελαγραμμάτικας-Ισιγώνης (Κοκορδάτος)

Τέντα 17:00 Καλαμάτα 1980-Απόλλων Σμύρνης Λαμπίρης-Ελ Ανύ (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17:00 Γλαύκος-Έσπερος ΑΟΠΑ Παπαφωτίου-Κοτσώνης (Πίγκας)

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ- ΑΟ Ακράτα Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης (Φαλούκας)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 11 Μαρτίου

Εσπέρου 17:00 ΠΟΚ Έσπερος-Άρης Πετρούπολης Τηγάνης-Ναστούλης (Ευστρατίου)

Κλαδισού 15:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΕΕ Παναγίτσας Ραχιώτης-Σιδέρης (Πετράκης Ν.)

Χίου 16:00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Νίκη Αμαρουσίου Μαρίγλη-Ροδίτης (Τσαρδάκας)

Νέας Πεντέλης 17:00 ΑΕ Πεντέλης-ΟΦΗ Κουτσοδήμος-Ασλανίδης Ηλ. (Ζερβούδης)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 15:00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος Λαμίας Καρπάνος-Μαρινάκης (Τζουβάρας)

Αταλάντης 17:00 ΑΣ Λοκρός-Ερμής Σχηματαρίου Σκαλτσής-Χρηστίδης Ηλ. (Χριστοδούλου)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 11 Μαρτίου

Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα Παργιαννόπουλος-Δολγύρας (Μυζίκος)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00 Φαίακας Κέρκυρας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 Φίλιππος Βέροιας-ΓΕ Αγρινίου Τσούλης-Μαλτέσιος (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17:00 ΓΣ Νίκη Βόλου-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Πράττος-Κουκουλεκίδης (Τσιργουλας)

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών-ΑΟΚ Βέροιας Κοντογιάννης-Γκούτας (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Ιωνίας 17:00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Αγραφιώτης Ι.-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 11 Μαρτίου

Αγ. Παύλου Χαλκ. 18:00 Κένταυρος Καλλ.-ΜΑΣ Μαντουλίδης Χατζηχαρίσης-Χατζημπαλίδης (Θωμόπουλος)

Μίμης Τσικίνας 19:00 ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου Σιταρίδης-Καρκαλέτσης (Παπαγεωργίου)

ΔΑΚ Σίνδου 18:00 Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Κομοτηνής Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Πολυχρονίδης)

Πολύγυρου 18:00 ΑΟ Πολύγυρου-ΓΣ Ελευθερούπολης Τσιρτσιμάλης-Λουλουδιάδης (Βαφείδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Μακεδονικός Παπαγερίδης-Μελανίδης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 ΠΣ Ευκαρπίας-Ορφέας Ν. Σκοπού Λαδάς-Θεοδωρίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Παπαδόπουλος Χ-Αγραφιώτης Γρ. (Σακελλαρίου)