Τζάμπολ στις 13 Οκτώβρη για τον ΟΦΗ από την Αμαλλιάδα με τον Κόροιβο

Eπιμέλεια:Μανώλης Σαρρής

Από την Πελοπόννησο και την Αμαλλιάδα θα ξεκινήσει το φετινό ταξίδι του ΟΦΗ στο πρωτάθλημα της Α2 καθώς στις 13 Οκτωβρίου θα αντιμετωπίσει τον Κόροιβο ενώ η Κηφισιά θα είναι η πρώτη ομάδα που θα φιλοξενηθεί στο ΒΑΚ. Δείτε το πρόγραμμα ολόκληρου του πρωταθλήματος.

Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η Αγωνιστική – 13/10/12
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΠ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/12
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΠ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/12
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΑΠ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 03/11/12
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 10/11/12
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΑΠ

6η Αγωνιστική – 17/11/12
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΚΑΠ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

7η Αγωνιστική – 24/11/12
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΚΑΠ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8η Αγωνιστική – 01/12/12
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΑΠ

9η Αγωνιστική – 08/12/12
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΠ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 15/12/12
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΠ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11η Αγωνιστική – 05/01/13
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΠ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/13
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΠ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική – 19/01/13
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΠ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

14η Αγωνιστική –
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΠ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

15η Αγωνιστική –
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΠ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

16η Αγωνιστική –
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

17η Αγωνιστική –
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

18η Αγωνιστική –
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΚΑΠ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική –
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΚΑΠ

20η Αγωνιστική –
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΠ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

21η Αγωνιστική –
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΚΑΠ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

22η Αγωνιστική –
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΠ

23η Αγωνιστική –
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΑΠ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

25η Αγωνιστική –
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΚΑΠ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ