Καλή επιτυχία εύχεται στα κορίτσια η ΠΑΕ ΟΦΗ

Eπιμέλεια:Μανώλης Θέμελης

Έτοιμη να γράψει ιστορία είναι η γυναικεία ομάδατου ΟΦΗ η οποία στις 15 Οκτωβρίου αγωνίζεται στο Βόλο, στο πρώτο παιχνίδι του πρωταθλήματος.

Η κλήρωση έγινε τη Δευτέρα (25/9) στα γραφεία της ΕΠΟ και στο πρωτάθλημα θα συμμετάσχουν 12 ομάδες.

Με ανακοίνωση της η ΠΑΕ ΟΦΗ 1925, εύχεται στα κορίτσια του ΟΦΗ, καλή επιτυχία στο φετινό πρωτάθλημα με το σύνθημα «κρατήστε ψηλά το όνομα του ΟΦΗ στην Α’ Εθνική!»

Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα της Α’ Εθνικής γυναικών:

1η αγωνιστική 15/10/17

Τρίκαλα 2011-ΠΑΟΚ

Άρης-Μεσολόγγι 2008

Αμαζόνες Δράμας-Ατρόμητος Αθηνών

Βόλος 2004-ΟΦΗ

Γλυφάδα Οδυσσέας-Φείδων Άργους

Ελπίδες Καρδίτσας-ΑΕΛ

2η Αγωνιστική 05/11/2017

Άρης Θεσσαλονίκης – Γλυφάδα Οδυσσέας

Φείδων Άργους – Βόλος 2004

Μεσολόγγι 2008 – Αμαζόνες Δράμας

ΟΦΗ – Τρίκαλα 2011

Ατρόμητος Αθηνών – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

ΑΕΛ 64 – ΠΑΟΚ

3η Αγωνιστική 12/11/2017

Γλυφάδα Οδυσσέας – Βόλος 2004

Αμαζόνες Δράμας – Άρης Θεσσαλονίκης

Τρίκαλα 2011 – Φείδων Άργους

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Μεσολόγγι 2008

ΑΕΛ 64 – ΟΦΗ

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθηνών

4η Αγωνιστική 19/11/2017

Αμαζόνες Δράμας – Γλυφάδα Οδυσσέας

Βόλος 2004 – Τρίκαλα 2011

Άρης Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Φείδων Άργους – ΑΕΛ 64

Μεσολόγγι 2008 – ΠΑΟΚ

Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ

5η Αγωνιστική 03/12/2017

Γλυφάδα Οδυσσέας – Τρίκαλα 2011

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Αμαζόνες Δράμας

ΑΕΛ 64 – Βόλος 2004

ΠΑΟΚ – Άρης Θεσσαλονίκης

Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους

ΟΦΗ – Μεσολόγγι 2008

6η Αγωνιστική 10/12/2017

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Τρίκαλα 2011 – ΑΕΛ 64

Αμαζόνες Δράμας – ΠΑΟΚ

Βόλος 2004 – Ατρόμητος Αθηνών

Άρης Θεσσαλονίκης – ΟΦΗ

Φείδων Άργους – Μεσολόγγι 2008

7η Αγωνιστική 17/12/2017

Γλυφάδα Οδυσσέας – ΑΕΛ 64

ΠΑΟΚ – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Ατρόμητος Αθηνών – Τρίκαλα 2011

ΟΦΗ – Αμαζόνες Δράμας

Μεσολόγγι 2008 – Βόλος 2004

Φείδων Άργους – Άρης Θεσσαλονίκης

8η Αγωνιστική 07/01/2018

ΠΑΟΚ – Γλυφάδα Οδυσσέας

ΑΕΛ 64 – Ατρόμητος Αθηνών

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – ΟΦΗ

Τρίκαλα 2011 – Μεσολόγγι 2008

Αμαζόνες Δράμας – Φείδων Άργους

Βόλος 2004 – Άρης Θεσσαλονίκης

9η Αγωνιστική 14/01/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Ατρόμητος Αθηνών

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

Μεσολόγγι 2008 – ΑΕΛ 64

Φείδων Άργους – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Άρης Θεσσαλονίκης – Τρίκαλα 2011

Βόλος 2004 – Αμαζόνες Δράμας

10η Αγωνιστική 28/01/2018

ΟΦΗ – Γλυφάδα Οδυσσέας

Ατρόμητος Αθηνών – Μεσολόγγι 2008

ΠΑΟΚ – Φείδων Άργους

ΑΕΛ 64 – Άρης Θεσσαλονίκης

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Βόλος 2004

Τρίκαλα 2011 – Αμαζόνες Δράμας

11η Αγωνιστική 04/02/2018

Μεσολόγγι 2008 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Φείδων Άργους – ΟΦΗ

Άρης Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Βόλος 2004 – ΠΑΟΚ

Αμαζόνες Δράμας – ΑΕΛ 64

Τρίκαλα 2011 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

12η Αγωνιστική 11/02/2018

Φείδων Άργους – Γλυφάδα Οδυσσέας

Μεσολόγγι 2008 – Άρης Θεσσαλονίκης

ΟΦΗ – Βόλος 2004

Ατρόμητος Αθηνών – Αμαζόνες Δράμας

ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 2011

ΑΕΛ 64 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

13η Αγωνιστική 25/02/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Άρης Θεσσαλονίκης

Βόλος 2004 – Φείδων Άργους

Αμαζόνες Δράμας – Μεσολόγγι 2008

Τρίκαλα 2011 – ΟΦΗ

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Ατρόμητος Αθηνών

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ 64

14η Αγωνιστική 04/03/2018

Βόλος 2004 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Άρης Θεσσαλονίκης – Αμαζόνες Δράμας

Φείδων Άργους – Τρίκαλα 2011

Μεσολόγγι 2008 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

ΟΦΗ – ΑΕΛ 64

Ατρόμητος Αθηνών – ΠΑΟΚ

15η Αγωνιστική 11/03/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Αμαζόνες Δράμας

Τρίκαλα 2011 – Βόλος 2004

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Άρης Θεσσαλονίκης

ΑΕΛ 64 – Φείδων Άργους

ΠΑΟΚ – Μεσολόγγι 2008

ΟΦΗ – Ατρόμητος Αθηνών

16η Αγωνιστική 18/03/2018

Τρίκαλα 2011 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Αμαζόνες Δράμας – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Βόλος 2004 – ΑΕΛ 64

Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ

Φείδων Άργους – Ατρόμητος Αθηνών

Μεσολόγγι 2008 – ΟΦΗ

17η Αγωνιστική 01/04/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

ΑΕΛ 64 – Τρίκαλα 2011

ΠΑΟΚ – Αμαζόνες Δράμας

Ατρόμητος Αθηνών – Βόλος 2004

ΟΦΗ – Άρης Θεσσαλονίκης

Μεσολόγγι 2008 – Φείδων Άργους

18η Αγωνιστική 22/04/2018

ΑΕΛ 64 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – ΠΑΟΚ

Τρίκαλα 2011 – Ατρόμητος Αθηνών

Αμαζόνες Δράμας – ΟΦΗ

Βόλος 2004 – Μεσολόγγι 2008

Άρης Θεσσαλονίκης – Φείδων Άργους

19η Αγωνιστική 29/04/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – ΠΑΟΚ

Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΛ 64

ΟΦΗ – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Μεσολόγγι 2008 – Τρίκαλα 2011

Φείδων Άργους – Αμαζόνες Δράμας

Άρης Θεσσαλονίκης – Βόλος 2004

20η Αγωνιστική 06/05/2018

Ατρόμητος Αθηνών – Γλυφάδα Οδυσσέας

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

ΑΕΛ 64 – Μεσολόγγι 2008

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Φείδων Άργους

Τρίκαλα 2011 – Άρης Θεσσαλονίκης

Αμαζόνες Δράμας – Βόλος 2004

21η Αγωνιστική 13/05/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – ΟΦΗ

Μεσολόγγι 2008 – Ατρόμητος Αθηνών

Φείδων Άργους – ΠΑΟΚ

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΛ 64

Βόλος 2004 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Αμαζόνες Δράμας – Τρίκαλα 2011

22η Αγωνιστική 20/05/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Μεσολόγγι 2008

ΟΦΗ – Φείδων Άργους

Ατρόμητος Αθηνών – Άρης Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΚ – Βόλος 2004

ΑΕΛ 64 – Αμαζόνες Δράμας

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Τρίκαλα 2011