Το έχει ξανακάνει…

Eπιμέλεια:Μανώλης Θέμελης

Ο Τυνήσιος επιθετικός του Αρη, Χαμζά Γιουνέ στην Τουρκία είχε σημειώσει και πάλι δύο γκολ στις καθυστερήσεις!

Ο Αρης νίκησε με 1-2 τον ΟΦΗ στο Ηράκελιο, σημειώνοντας αμφότερα τα γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Κοινός παρονομαστής αυτών των δύο τερμάτων ο Τυνήσιος επιθετικός της ομάδας της Θεσσαλονίκης, Χαμζά Γιουνές, ο οποίος σκόραρε στο 93′ και στο 94′, συγκεκριμένα σε διάστημα μόλις 78 δευτερολέπτων.

Και όμως το έχει ξανακάνει!

Τον Αύγουστο του 2017, στο πρωτάθλημα της Δεύτερης κατηγορίας της Τουρκίας, ο Χαμζά Γιουνές, φορώντας τη φανέλα της Μπουγιουκσεχίρ, είχε σημειώσει και πάλι δύο γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα με αντίπαλο τη Μπαλικερσίσπορτ.

Το σκορ ήταν στο 2-3 για τους φιλοξενούμενους, ωστόσο ο νυν επιθετικός του Άρη σημείωσε δύο γκολ στο 90′ και στο 92′ για να δώσει τη νίκη στην ομάδα του με 4-3.