Το πρόγραμμα της F.L.: Φινάλε στις 11 Ιουνίου!

Eπιμέλεια:Μανώλης Σαρρής

Η Football League ανακοίνωσε ολόκληρο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος που θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 11 Ιουνίου!! Δείτε με ποιους παίζει ο ΟΦΗ και πότε στις τέσσερις εμβόλιμες αγωνιστικές.

Όπως γράφαμε χθες, ορίστηκαν τέσσερις εμβόλιμες αγωνιστικές (16/11, 4/1, 22/2, 22/3) και σε αυτές τις αγωνιστικές ο ΟΦΗ θα παίξει:

16 Νοεμβρίου 2016
Τρίκαλα – ΟΦΗ

4 Ιανουαρίου 2017
ΟΦΗ – Παναιγιάλειος

22 Φεβρουαρίου 2017
ΟΦΗ – Κισσαμικός

22 Μαρτίου 2017
ΟΦΗ – Καλλιθέα

Η τελευταία αγωνιστική (34η) προγραμματίστηκε για τις 11 Ιούνη. Δείτε αναλυτικά το πλήρες νέο πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (30/10) 18η (22/2)

Κυριακή (30/10)

Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)

Σπάρτη – Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Παναιγιάλειος – ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Αχαρναϊκός – Καλλονή (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Δευτέρα (31/10)

Αιγινιακός – Λαμία (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)

Κισσαμικός – ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)

Πανσερραϊκός – Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Σερρών)

Τρίτη (01/11)

Αν. Καρδίτσας – Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)

 

2η αγωνιστική (6/11) 19η (26/2)

Σπάρτη – Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα – Παναιγιάλειος

Πανθρακικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΟ Χανιά – Αγροτικός Αστέρας

Άρης – Αιγινιακός

ΑΟ Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Λαμία – Κισσαμικός

Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός

ΟΦΗ – Καλλονή

 

3η αγωνιστική (13/11) 20η (5/3)

Απόλλων Σμύρνης – Παναιγιάλειος

Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη

Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα

Αιγινιακός – Πανθρακικός

Πανσερραϊκός – ΑΟ Χανιά

Κισσαμικός – Άρης

Αχαρναϊκός – ΑΟ Τρίκαλα

Καλλονή – Λαμία

ΟΦΗ – Πανελευσινιακός

 

4η αγωνιστική (16/11) 21η (12/3)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη – Αιγινιακός

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός

Πανθρακικός – Κισσαμικός

ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός

Άρης – Καλλονή

ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ

Λαμία – Πανελευσινιακός

 

5η αγωνιστική (20/11) 22η (19/3)

Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος

Κισσαμικός – Σπάρτη

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα

Καλλονή – Πανθρακικός

ΟΦΗ – ΑΟ Χανιά

Πανελευσινιακός – Άρης

Λαμία – ΑΟ Τρίκαλα

 

6η αγωνιστική (27/11) 23η (22/3)

Αιγινιακός – Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Σπάρτη – Καλλονή

Καλλιθέα – ΟΦΗ

Πανθρακικός – Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά – Λαμία

Άρης – ΑΟ Τρίκαλα

 

7η αγωνιστική (4/12) 24η (26/3)

Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός

Κισσαμικός – Αιγινιακός

Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας

Καλλονή – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΟΦΗ – Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός – Σπάρτη

Λαμία – Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα – Πανθρακικός

Άρης – ΑΟ Χανιά

 

8η αγωνιστική (11/12) 25η (2/4)

Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός

Αιγινιακός-Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ

Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος-Λαμία

Σπάρτη-ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα-Άρης

Πανθρακικός-ΑΟ Χανιά

 

9η αγωνιστική (18/12) 26η (9/4)

Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός

Καλλονή-Κισσαμικός

ΟΦΗ-Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός-Αιγινιακός

Λαμία-Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Άρης-Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά-Σπάρτη

Πανθρακικός-Καλλιθέα

 

10η αγωνιστική (4/1) 27η (23/4)

Καλλονή-Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός-ΟΦΗ

Κισσαμικός-Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός-Λαμία

Αιγινιακός-ΑΟ Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας-Άρης

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος-Πανθρακικός

Καλλιθέα-Σπάρτη

 

11η αγωνιστική (8/1) 28η (30/4)

Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ

Πανελευσινιακός-Καλλονή

Λαμία-Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός

Άρης-Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά-Αιγινιακός

Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Σπάρτη-Παναιγιάλειος

 

12η αγωνιστική (15/1) 29η (7/5)

Πανελευσινιακός-Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ-Λαμία

Καλλονή-ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός-Άρης

Κισσαμικός-ΑΟ Χανιά

Πανσερραϊκός-Πανθρακικός

Αιγινιακός-Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας-Σπάρτη

Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας

 

13η αγωνιστική (22/1) 30η (14/5)

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα-Πανελευσινιακός

Άρης-ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά-Καλλονή

Πανθρακικός-Αχαρναϊκός

Καλλιθέα-Κισσαμικός

Σπάρτη-Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος-Αιγινιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας

 

14η αγωνιστική (29/1) 31η (21/5)

ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης

Λαμία-Άρης

Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά

ΟΦΗ-Πανθρακικός

Καλλονή-Καλλιθέα

Αχαρναϊκός-Σπάρτη

Κισσαμικός-Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας-Αιγινιακός

 

15η αγωνιστική (5/2) 32η (28/5)

Απόλλων Σμύρνης-Άρης

ΑΟ Χανιά-ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός-Λαμία

Καλλιθέα-Πανελευσινιακός

Σπάρτη-ΟΦΗ

Παναιγιάλειος-Καλλονή

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας-Κισσαμικός

Αιγινιακός-Πανσερραϊκός

 

16η αγωνιστική (12/2) 33η (4/6)

ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης

Άρης-Πανθρακικός

ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα

Λαμία-Σπάρτη

Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος

ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας

Καλλονή-Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός-Αιγινιακός

Πανσερραϊκός-Κισσαμικός

 

17η αγωνιστική (19/2) 34η (11/6)

Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός

Καλλιθέα-ΑΟ Χανιά

Σπάρτη-Άρης

Παναιγιάλειος-ΑΟ Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας-Λαμία

Αγροτικός Αστέρας-Πανελευσινιακός

Αιγινιακός-ΟΦΗ

Πανσερραϊκός-Καλλονή

Κισσαμικός-Αχαρναϊκός