Δείτε το πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος

Eπιμέλεια:Μανώλης Σαρρής

Διαβάστε ολόκληρο το πρόγραμμα της Σούπερ Λιγκ που όπως όλα δείχνουν ξεκινάει στις 25 Αυγούστου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η Αγωνιστική

Πανιώνιος – ΟΦΗ
Ξάνθη-ΠΑΟ
ΑΕΚ-ΠΑΣ
Παναιτωλικός – Ατρόμητος
Λαμία – Άρης
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης – Λάρισα
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης

2η αγωνιστική

Παναιτωλικός – ΟΦΗ
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
ΠΑΟ – Λαμία
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Άρης – ΑΕΛ
Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Ξάνθη – Παναιτωλικός
ΑΕΚ – Πανιώνιος
Λαμία – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ – ΠΑΟ
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
Άρης – Λεβαδειακός

4η αγωνιστική

Ξάνθη – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Παναιτωλικός – Λαμία
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟ – Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης

5η αγωνιστική

ΟΦΗ – ΑΕΚ
Λαμία – Ξάνθη
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – Ατρόμητος
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική

Λαμία – ΟΦΗ
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Ξάνθη – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
Πανιώνιος – Άρης
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός

7η αγωνιστική

ΟΦΗ – Ολυμπιακός
ΑΕΛ – Λαμία
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
Λεβαδειακός – Ξάνθη
Άρης – ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης

8η αγωνιστική

ΑΕΛ – ΟΦΗ
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Λαμία – Λεβαδειακός
ΑΕΚ – Άρης
Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ – ΠΑΟ
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος – Ατρόμητος

9η αγωνιστική

ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός – ΑΕΛ
Άρης – Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Πανιώνιος – Παναιτωλικός

10η αγωνιστική

Λεβαδειακός – ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης – Άρης
ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Λαμία – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Ξάνθη – Πανιώνιος
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

11η αγωνιστική

ΟΦΗ – Άρης
ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Πανιώνιος – Λαμία
Παναιτωλικός – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Ξάνθη

12η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ
Άρης – Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος
ΑΕΛ – Πανιώνιος
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
Λαμία – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – Ξάνθη

13η αγωνιστική

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος – Άρης
Πανιώνιος – Λεβαδειακός
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Ξάνθη – Ολυμπιακός
ΑΕΚ – Λαμία

14η αγωνιστική

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος
Άρης – Παναιτωλικός
Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη
ΑΕΛ – ΑΕΚ
Ολυμπιακός – Λαμία

15η αγωνιστική

ΟΦΗ – Ατρόμητος
Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη – Άρης
ΑΕΚ – Λεβαδειακός
Λαμία – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός – ΑΕΛ