Οι ημερομηνίες του πρωταθλήματος: Μέσα σε 35 ημέρες ο ΟΦΗ δίνει τρία ντέρμπι!

Eπιμέλεια:Μανώλης Σαρρής

Η Σούπερ Λιγκ ανακοίνωσε το καλεντάρι του πρωταθλήματος με τον ΟΦΗ να αντιμετωπίζει ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, ΟΣΦΠ μέσα σε 35 ημέρες.

Aναλυτικά το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα:

1η/16η αγωνιστική 
(25-26-27 Αυγούστου και 12-13-14 Ιανουαρίου)
Ξάνθη-Παναθηναϊκός
ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός-Ατρόμητος
Πανιώνιος-ΟΦΗ
Λαμία-Αρης
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης-Λάρισα

2η/17η αγωνιστική 
(1-2 Σεπτεμβρίου και 19-20-21 Ιανουαρίου)
Παναιτωλικός-ΟΦΗ
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Ατρόμητος-Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
Παναθηναϊκός-Λαμία
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Αρης-ΑΕΛ
Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης

3η/18η αγωνιστική 
(15-16-17 Σεπτεμβρίου και 26-27-28 Ιανουαρίου)
ΟΦΗ-ΠΑΟΚ
Ξάνθη-Παναιτωλικός
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Λαμία-Ατρόμητος
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα
Αρης-Λεβαδειακός

4η/19η αγωνιστική 
(22-23-24 Σεπτεμβρίου και 2-3-4 Φεβρουαρίου)
Ξάνθη-ΟΦΗ
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Παναιτωλικός-Λαμία
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Αρης

5η/20η αγωνιστική 
(29-30 Σεπτεμβρίου και 9-10-11 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ-ΑΕΚ
Λαμία-Ξάνθη
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
ΑΕΛ-Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος
Λεβαδειακός-Ατρόμητος
Αρης-Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

6η/21η αγωνιστική 
(6-7 Οκτωβρίου και 16-17-18 Φεβρουαρίου)
Λαμία-ΟΦΗ
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Ξάνθη-ΑΕΛ
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Αρης
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός

7η/22η αγωνιστική 
(20-21-22 Οκτωβρίου και 23-24-25 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ-Ολυμπιακός
ΑΕΛ-Λαμία
Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Αρης-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης

8η/23η αγωνιστική 
(27-28-29 Οκτωβρίου και 2-3-4 Μαρτίου)
ΑΕΛ-ΟΦΗ
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Λαμία-Λεβαδειακός
ΑΕΚ-Αρης
Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος-Ατρόμητος

9η/24η αγωνιστική 
(3-4-5 Νοεμβρίου και 9-10-11 Μαρτίου)
ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός-ΑΕΛ
Αρης-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη
Ατρόμητος-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Παναιτωλικός

10η/25η αγωνιστική 
(10-11 Νοεμβρίου και 16-17 Μαρτίου)
Λεβαδειακός-ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης-Αρης
ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Λαμία-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ-Ατρόμητος