«Αν τελείωνε το ημίχρονο 1-2 θα ήταν διαφορετικό το ματς»

Χαμηλούς τόνους κράτησε ο Μανώλης Παπαστεριανός στις δηλώσεις που έκανε στην κάμερα της συνδρομητικής τηλεόρασης.

Αναλυτικά όσα είπε ο μέσος του ΟΦΗ

«Καλή ποδοσφαιρική σεζόν στις ομάδες και στους συναθλητές μου, με υγεία. Νομίζω ότι έγινε ένα πολύ όμορφο παιχνίδι και από τις δυο ομάδες με ευκαιρίες και από μας και από τον Πανιώνιο. Στο πρώτο ημίχρονο, έπρεπε να καθαρίσουμε τον αγώνα, αλλά παρόλα αυτά κρατάμε το βαθμό και το πάθος και συνεχίζουμε. Το μας ήταν λίγο περίεργο. Ημασταν άτυχοι με τις ευκαιρίες. Συνεχίζουμε την προσπάθεια μας, έχουμε δύσκολο πρόγραμμα, έχουμε δύσκολο πρόγραμμα. Για μένα κρίθηκε στο γκολ που δεχθήκαμε στην εκπνοή του πρώτου ημιχρόνου,

Αν πηγαίναμε με το 1-2 στο ημίχρονο τα πράγματα θα μπορούσε να είναι διαφορετικά. Η ομάδα έχει κρατήσει το βασικό κορμό από πέρσι. Το ίδιο προπονητή. Κάναμε καλές μεταγραφές. Η ομάδα έχει πολλούς Έλληνες. Αν έχουμε υγεία θα κάνουμε κάτι καλό. Δεν λέμε μεγάλα λόγια, κάτω το κεφάλι, δουλειά και θα δούμε τι θα κάνουμε».