Βραδινό το ΟΦΗ – Ολυμπιακός

Eπιμέλεια:Μανώλης Σαρρής

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών με το ντέρμπι του «Γεντί Κουλέ» να γίνεται την Κυριακή 21 Οκτωβρίου και στις 8.30 το απόγευμα.

Aναλυτικά το πρόγραμμα της 7ης-11ης αγωνιστικής, όπως ανακοινώθηκε από τη Super League Σουρωτή.

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ο.Α.Κ.Α. EΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 18:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Κ. «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ EΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 20:30 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 19:00 ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 20:30 Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/10/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ EΡΤ

 

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 17:15 Α.Ε.Λ. – Ο.Φ.Η. AEL FC ARENA NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ EΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ EΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 29/10/2018 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΔΕΥΤΕΡΑ 29/10/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA

 

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11/2018 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ EΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ. Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 04/11/2018 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 04/11/2018 19:00 ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ EΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 04/11/2018 19:30 Ο.Φ.Η. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/11/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA

 

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ AEL FC ARENA NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA EΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 15:00 Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/11/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΡΗΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ

 

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ο.Α.Κ.Α. EΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ EΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 19:30 Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/11/2018 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ