Ο Μήτσιος στο «Γεντί Κουλέ»

Eπιμέλεια:Παύλος Σιδερίδης

O Χρήστος Μήτσιος του συνδέσμου Ηπείρου ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Άρη. Βοηθοί του θα είναι οι Αντώνης Καρατζίκας και Παναγιώτης Αργυρός του συνδέσμου Αθηνών.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής

ΟΦΗ-ΑΡΗΣ (20/11 – 17:15, Γήπεδο «Θ.Βαρδινογιάννης»)

Διαιτητής: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

Α’ Βοηθός: Αντώνης Καρατζίκας (Αθηνών)

Β’ Βοηθός: Παναγιώτης Αργυρός (Αθηνών)

4ος Διαιτητής: Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Παρατηρητής: Ιωάννης Τσαχειλίδης (Πειραιά)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (20/11 – 15:00, Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου)

Διαιτητής: Δημήτρης Στυλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας)

Α’ Βοηθός: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας)

Β’ Βοηθός: Αλέξανδρος Γρεβενης (Χαλκιδικής)

4ος Διαιτητής: Απόστολος Αμπάρκιολης (Μακεδονίας)

Παρατηρητής: Εμμανουήλ Γιανναδάκης (Λασιθίου)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (19/11 – 19:30, Γήπεδο «Γ.Καραϊσκάκης»)

Διαιτητής: Θανάσης Γιάχος (Χίου)

Α’ Βοηθός: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών)

Β’ Βοηθός: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)

4ος Διαιτητής: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)

Παρατηρητής: Μιχαήλ Καλαθενός (Δωδεκανήσου)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΞΑΝΘΗ (20/11 – 17:15, «Οι Ζωσιμάδες»)

Διαιτητής: Τάσος Κάκος (Κέρκυρας)

Α’ Βοηθός: Δημήτρης Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

Β’ Βοηθός: Χρήστος Μαγιάνης (Αρτας)

4ος Διαιτητής: Αριστομένης Κοτσιαύτης (Αρτας)

Παρατηρητής: Βασίλειος Σκουφίτσας (Αθηνών)

ΑΕΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (19/11 – 17:15, ΟΑΚΑ)

Διαιτητής: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Α’ Βοηθός: Δημήτρης Ποντίκης (Πρέβεζας)

Β’ Βοηθός: Φλώριος Ελευθερίου (Αθηνών)

4ος Διαιτητής: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

Παρατηρητής: Γεράσιμος Μαζαράκης (Κεφαλληνίας-Ιθάκης

ΚΕΡΚΥΡΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (19/11 – 17:15, ΕΑΚ Κέρκυρας)

Διαιτητής: Πέτρος Κωνσταντινέας (Μεσσηνίας)

Α’ Βοηθός: Πέτρος Τρύφων (Δράμας)

Β’ Βοηθός: Γιάννης Σταματόγλου (Καβάλας)

4ος Διαιτητής: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Παρατηρητής: Δημήτριος Καλύβας (Βοιωτίας)

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (20/11 – 19:30, Γήπεδο Τούμπας)

Διαιτητής: Γιώργος Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

Α’ Βοηθός: Παναγιώτης Σταθόπουλος (Ηλείας)

Β’ Βοηθός: Δήμος Αναστόπουλος (Αρκαδίας)

4ος Διαιτητής: Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)

Παρατηρητής: Δημήτριος Μπέκος (Αργολίδας)