Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του β’ γύρου / Στις 4/2 το ματς με τον Εργοτέλη

Eπιμέλεια:Μανώλης Σαρρής

Ανακοινώθηκε από την Σούπερ Λιγκ το πρόγραμμα του δευτέρου γύρου του πρωταθλήματος. Το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου πάει ο ΟΦΗ στο Παγκρήτιο Στάδιο για το παιχνίδι με τον Εργοτέλη ενώ η αυλαία πέφτει στις 22 Απριλίου με τα Γιάννενα στο «Γεντί Κουλέ».

Ο ΟΦΗ θα υποδεχτεί τον Ολυμπιακό την Κυριακή 26 Φεβρουαρίου ενώ λίγες εβδομάδες αργότερα θα φιλοξενήσει τον ΠΑΟ το Σάββατο 17 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου γύρου

16η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
07/01/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
07/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
07/01/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
08/01/12 ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 15:00 NΕΤ
08/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
08/01/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NΕΤ
08/01/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
08/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

 

 

17η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
14/01/12 Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
14/01/12 Ο.Φ.Η. – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
14/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
15/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
15/01/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
15/01/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
15/01/12 Π.Α.Ο.Κ.- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
15/01/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:30 NOVA

 

 

18η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
21/01/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
21/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – Α.Ε.Κ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
21/01/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
22/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
22/01/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
22/01/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
22/01/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
22/01/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

 

 

19η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
28/01/12 Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
28/01/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
28/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
29/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
29/01/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 15:00 NOVA
29/01/12 ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
29/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
29/01/12 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

 

 

20η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
04/02/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – Ο.Φ.Η. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
04/02/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
04/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
05/02/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 NOVA
05/02/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
05/02/12 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
05/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
05/02/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA

 

 

21η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
11/02/12 ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
11/02/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
11/02/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
12/02/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
12/02/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
12/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
12/02/12 Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
12/02/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA

 

 

22η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
18/02/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
18/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
18/02/12 Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
19/02/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
19/02/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 15:00 NOVA
19/02/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
19/02/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 17:15 NOVA
19/02/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA

 

 

23η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
25/02/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
25/02/12 ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:30 NOVA
25/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
26/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
26/02/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
26/02/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
26/02/12 ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
26/02/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

 

 

24η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
03/03/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
03/03/12 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
03/03/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA
04/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
04/03/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 15:00 NOVA
04/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
04/03/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
04/03/12 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

 

 

25η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
10/03/12 ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
10/03/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
10/03/12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
11/03/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
11/03/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
11/03/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NΕΤ
11/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
11/03/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

 

 

26η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
17/03/12 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
17/03/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
17/03/12 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
18/03/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
18/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
18/03/12 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
18/03/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:30 NOVA
18/03/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NOVA

 

 

27η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
25/03/12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
25/03/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
25/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
25/03/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
25/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 NOVA
25/03/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
25/03/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
25/03/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NΕΤ

 

 

28η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
01/04/12 ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
01/04/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
01/04/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
01/04/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
01/04/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:00 NOVA
01/04/12 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
01/04/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
01/04/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:00 NOVA

 

 

29η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
08/04/12 Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
08/04/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
08/04/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε.- ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
08/04/12 ΚΕΡΚΥΡΑ – Ο.Φ.Η. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
08/04/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 NOVA
08/04/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
08/04/12 Π.Α.Ο.Κ. – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
08/04/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19:00 NOVA

 

 

30η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
22/04/12 ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
22/04/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
22/04/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
22/04/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
22/04/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
22/04/12 ΟΦΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
22/04/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
22/04/12 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NET