Καβάλα πάει ο ΟΦΗ την 2η αγωνιστική, υποδέχεται τον Βόλο την 3η

Eπιμέλεια:Μανώλης Σαρρής

Στην Καβάλα θα πάει ο ΟΦΗ την 2η αγωνιστική όπου θα τον φιλοξενήσει η τοπική ομάδα ενώ ένα Σαββατοκύριακο μετά θα υποδεχτεί τον Ολυμπιακό Βόλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα όπως διαμορφώθηκε

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Α.Ε.Κ. – Ολυμπιακός Βόλου

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Καβάλα

Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

 

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ολυμπιακός Βόλου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Καβάλα – Ο.Φ.Η.

 

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Α.Ε.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΡΗΣ – Καβάλα

4η Αγωνιστική

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΡΗΣ

 

5η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Καβάλα – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ολυμπιακός Βόλου

 

6η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Καβάλα

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ολυμπιακός Βόλου

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

7η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ.

Καβάλα – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

 

8η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Καβάλα

ΑΕΚ – ΑΡΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – Ολυμπιακός Βόλου

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

9η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.

Καβάλα – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

10η Αγωνιστική

Καβάλα – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ολυμπιακός Βόλου

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Α.Ε.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

 

12η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Καβάλα – SKODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

 

13η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Καβάλα

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

14η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ολυμπιακός Βόλου – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Καβάλα – Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η. – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

15η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Βόλου

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΡΗΣ

Α.Ε.Κ. – Καβάλα

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

 

16η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

Ολυμπιακός Βόλου – Α.Ε.Κ.

ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Καβάλα – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η.

 

17η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ

Ο.Φ.Η. – Καβάλα

 

18η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Κ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Ολυμπιακός Βόλου – Ο.Φ.Η.

Καβάλα – ΑΡΗΣ

19η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ

Καβάλα – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΡΗΣ – Ολυμπιακός Βόλου

 

20η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Καβάλα

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ

Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.

Καβάλα – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

 

22η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η.

ΚΕΡΚΥΡΑ – Καβάλα

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ολυμπιακός Βόλου

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

23η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Καβάλα – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ.

Ολυμπιακός Βόλου – ΚΕΡΚΥΡΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

24η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Καβάλα

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ολυμπιακός Βόλου

Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

25η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Καβάλα

ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

 

26η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ.

 

27η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ολυμπιακός Βόλου

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Καβάλα

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΚΕΡΚΥΡΑ – Α.Ε.Κ.

 

28η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ολυμπιακός Βόλου – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Καβάλα – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ολυμπιακός Βόλου

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – Καβάλα

ΚΕΡΚΥΡΑ – Ο.Φ.Η.

Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

30η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Ολυμπιακός Βόλου- Π.Α.Ο.Κ.

ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

Καβάλα – Α.Ε.Κ.

Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ