Κ17: 3Χ3 και 3αρα στην Καλλονή

Μετά την 3αρα επί του Αστέρα Τρίπολης, η ομάδα Κ17 του ΟΦΗ προχώρησε σε ακόμα μια τριάρα σκοράροντας 3 φορές μέχρι το 42ο λεπτό!

Το σκορ άνοιξε ο Πλευράκης στο 15ο λεπτό μετά από συνδυασμό με τον Κοντογιάννη ενώ οκτώ λεπτά αργότερα ο Παπουτσάκης αστόχησε στο πέναλτι που κέρδισε ο Μεταξάκης. Ο τελευταίος διπλασίασε τα τέρματα του ΟΦΗ στο 35ο λεπτό ενώ στο 42′ ο Βαρδάκης διαμόρφωσε το τελικό 3-0. Στο δεύτερο ημίχρονο, ο ΟΦΗ κατέβασε στροφές αν και έχασε ευκαιρίες με τους Πηρουνάκη και Αποστόλη Λεμπιδάκη.

ΟΦΗ: Οικονομάκης, Τσατσάκης, Χατζάκης, Παπουτσάκης, Κριτσωτάκης, Κοντογιάννης, Λεμπιδάκης Απ., Πλευράκης, Βαρδάκης, Μανιαδής, Μεταξάκης.

Έπαιξαν και οι: Λεμπιδάκης Αν., Λειβαδιωτάκης, Σαριδάκης, Πηρουνάκης, Παπαδάκης.