To τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών καναλιών της Nova

Eπιμέλεια:Gentikoule.gr

Δείτε το πρόγραμμα των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων των τηλεοπτικών καναλιών Novasports, Eurosport, FOX Sports HD (2-14 Oκτωβρίου).

Τετάρτη 2 Οκτωβρίου

 

03:00 MLB, Brewers – Nationals (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport/Eurosport1HD)

19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD) 

20:30 Eurocup: Ουλμ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)  

21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD) 

21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

 

________________________________________________________________________________________________

 

Πέμπτη 3 Οκτωβρίου

 

03:00 MLB, Athletics – Rays (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)

19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Plate (FOX Sports HD)

20:30 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD) 

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD) 

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 

22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Cup (FOX Sports HD)

23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD) 

 

________________________________________________________________________________________________

 

Παρασκευή 4 Οκτωβρίου

 

03:00 NFL, Rams – Seahawks (FOX Sports HD) 

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Plate (FOX Sports HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD) HL

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD) 

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ (Novasports4HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Αμιάν-Μαρσέιγ (Novasports2HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Μπρέσια-Σασουόλο (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)

22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Cup (FOX Sports HD)

23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

________________________________________________________________________________________________

 

Σάββατο 5 Οκτωβρίου

 

03:00 MLB (FOX Sports HD)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship 11η αγωνιστική: Φούλαμ-Τσάρλτον (Novasports3HD) 

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Πάρμα (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τζίρο ντελ’ Εμίλια (Eurosport2)

16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Ρέντινγκ (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD) 

17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: (Eurosport2)

18:30 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports4HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Σαμπντόρια (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Football, TCU – Iowa State (FOX Sports HD)

19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD) 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD) 

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπορντό (Novasports3HD) 

21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Football, Texas – West Virginia (FOX Sports HD) 

 

________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 6 Οκτωβρίου

 

03:00 MLB (FOX Sports HD)

09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Fuji (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:30 NRL Grand Final (FOX Sports HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ (Novasports3HD) 

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ουντινέζε (Novasports2HD)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports1HD) 

15:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Βαρκελώνη (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Κάλιαρι (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λέτσε (Novasports24HD)

16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: FAMENNE ARDENNE CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD) 

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Πανιώνιος (Novasports3HD) 

18:00 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, DONINGTON GP (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Νάπολι (Novasports4HD) 

19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 

20:00 (μαγνητοσκόπηση) Σουηδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Τζουργκάρντεν-Χάμαρμπι  (Novasports3HD)

20:00 NFL, Falcons – Texans (FOX Sports HD) 

21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Γιουβέντους (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL, Packers – Cowboys (FOX Sports HD) 

________________________________________________________________________________________________

 

Δευτέρα 7 Οκτωβρίου

03:20 NFL, Colts – Chiefs (FOX Sports HD) 

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 10η αγωνιστική: Ορλεάν-Λανς (Novasports1HD)

________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 8 Οκτωβρίου

03:15 NFL, Browns – 49ers (FOX Sports HD) 

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Οι τρεις κοιλάδες του Βαρέζε (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Binche Chimay Binche (Eurosport2)

18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 1, Plate (FOX Sports HD)

20:00 Eurocup 2η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Βενέτσια (Novasports4HD) 

20:15 Eurocup: Νταρουσάφακα-Ναντέρ (Novasports3HD) 

21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Τόφας Μπούρσα (Novasports2HD) 

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Μπρέσια (Novasports1HD) 

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 9 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)

15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MILAN – TURIN (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)

17:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 2, Plate (FOX Sports HD)

19:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports2HD) 

19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μονακό (Novasports1HD) 

19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:15 Eurocup: Ανδόρα-Ουλμ (Novasports2HD) 

21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

22:15 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD) 

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 10 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAN PIEMONTE (Eurosport2)

17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD) 

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 

23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

 

Παρασκευή 11 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Giants – Patriots (FOX Sports HD) 

14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports5HD) 

20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD) 

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)

20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD) 

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD) 

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις (Novasports1HD) 

23:30 Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD

______________________________________________________________________________________

 

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)

18:45 WAFU Cup of Nations, Final, Plate (FOX Sports HD)

18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Socca World Cup 2019 Φάση Ομίλων: Γερμανία-Ουγγαρία (Novasports1HD) 

20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)

20:00 Socca World Cup 2019: Βέλγιο-Λιθουανία (Novasports1HD) 

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

 

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

10:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μάστερ Πεκίνου (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ, Τελικός (Eurosport2)

16:30 NFL, Panthers – Buccaneers (FOX Sports HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport2)

18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL, Seahawks – Browns (FOX Sports HD)

20:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)

21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Μεξικό (Novasports1HD) 

21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Αργεντινή (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 Socca World Cup 2019: Βραζιλία-Κολομβία (Novasports1HD)

23:05 NFL, 49ers – Rams (FOX Sports HD)  

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Socca World Cup 2019: Γερμανία-Ρουμανία (Novasports1HD) 

21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1HD)