LIVE | ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης 0-1

Eπιμέλεια:Πάνος Κατσαρός

Παρακολουθήστε ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα της γυναικείας ομάδας ποδοσφαίρου του ΟΦΗ με τον Αστέρα Τρίπολης στο ΒΑΚ.

*Η σελίδα ανανεώνεται διαρκώς

Μπείτε στο Live του Gentikoule:

90′ Φινάλε στο ματς, ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης 0-1

90′ Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις με τον ΟΦΗ να ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης

81′ Ψάχνει το γκολ έντονα ο ΟΦΗ τώρα

76′ Τρομερή επέμβαση της Γρηγοριάδου στην κεφαλιά της Ριμπάνσκα, μία ανάσα από το 1-1 ο ΟΦΗ!

69′ Κεφαλιά της Μοσχοφίδου, λίγο άουτ, ξανά κοντά στο γκολ ο Αστέρας

68′ Κοντά στο 0-2 ο Αστέρας Τρίπολης με το σουτ της Γεωργαντζή να κοντράρει και να περνάει άουτ

60′ Μία ώρα αγώνα παραμένει το 0-1 για τον Αστέρα

46′ Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

45′ Φινάλε στο πρώτο ημίχρονο: ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης 0-1

43′ ΓΚΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης με την Γεωργαντζή να βρίσκει χώρο, να κάνει το σουτ και να ανοίγει το σκορ

38′ Επικίνδυνη στιγμή για τον Αστέρα με την κεφαλιά της Φακίνου που καταλήγει κόρνερ – Στην εξέλιξη της φάσης οι παίκτριες του ΟΦΗ διώχνουν και σταματούν την δίλεπτη πολιορκία με τα συνεχόμενα κόρνερ των φιλοξενούμενων

33′ Προσπάθησε να απειλήσει ο Αστέρας, ο Κουκουλάκη έκοψε τη σέντρα που έγινε

20′ Γκολ για τον ΟΦΗ αλλά η Ριμπάνσκα είναι σε θέση οφσάιντ και δεν θα μετρήσει

17’ Καλή μπαλιά της Ριμπάνσκα για την Μουστάκ, η δεύτερη όμως δεν προλαβαίνει να κάνει το κοντρόλ και να απειλήσει

6′ Κοντά στο 1-0 ο ΟΦΗ με την Ριμπάνσκα να εκμεταλλεύεται το λάθος της άμυνας του Αστέρα και να φτάνει μία ανάσα από το γκολ

4′ Καλή στιγμή για τις φιλοξενούμενες με την Ντούρκοβιτς να μην καταφέρνει να σκοράρει

1′ Σέντρα στο ματς!

12:55 Καλησπέρα σε όλους, είμαι ο Πάνος Κατσαρός και μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Αστέρα Τρίπολης στο ΒΑΚ