Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (6/4)

Eπιμέλεια:Κώστας Παπαδόπουλος

Όπως κάθε Σαββατοκύριακο έτσι και σήμερα το Gentikoule.gr σας παρουσιάζει τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας σε ένα πρόγραμμα ιδιαίτερα ενδιαφέρον.

  • Σάββατο
  • 06/04
  • 03:00
    • COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers – Boston Celtics
    • NBAΚ
  • 05:00
    • FOX Sports
    • Kings – Ducks
    • NHL
  • 07:55
    • Eurosport 1
    • Κινέζικο Όπεν
    • Πεκίνο
  • 12:00
    • Eurosport 1
    • Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αραγωνίας Σούπερπολ
    • Superbike
  • 14:00
    • COSMOTE SPORT 8 HD
    • Κίελο – Ζανκτ Πάουλι
    • Bundesliga 2
  • 14:00
    • COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ζιρόνα – Εσπανιόλ
    • Primera Division
  • 14:25
    • Eurosport 1
    • Κινέζικο Όπεν
    • Πεκίνο
  • 14:30
    • Novasports 1HD
    • Νόριτς – ΚΠΡ
    • Championship
  • 15:00
    • Eurosport 1
    • Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αραγωνίας Σούπερπολ
    • Superbike
  • 15:00
    • ΕΡΤ3
    • Ηρακλής – Κισσαμικός
    • Football League
  • 15:45
    • ΕΡΤ Play3
    • Κύμη – Ρέθυμνο
    • Basket League
  • 15:45
    • ΕΡΤ Play2
    • Πανιώνιος – Περιστέρι
    • Basket League
  • 15:45
    • ΕΡΤ Play1
    • Αρης – Προμηθέας
    • Basket League
  • 16:00
    • Novasports 2HD
    • Πάρμα – Τορίνο
    • Serie A
  • 16:30
    • COSMOTE SPORT 9 HD
    • Βόλφσμπουργκ – Αννόβερο
    • Bundesliga
  • 16:30
    • COSMOTE SPORT 8 HD
    • Χέρτα Βερολίνου – Φορτούνα Ντίσελντορφ
    • Bundesliga
  • 16:30
    • COSMOTE SPORT 7 HD
    • Στουτγάρδη – Νυρεμβέργη
    • Bundesliga
  • 16:30
    • COSMOTE SPORT 5 HD
    • Λεβερκούζεν – Λειψία
    • Bundesliga
  • 16:30
    • COSMOTE SPORT 3 HD
    • Σάλκε – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
    • Bundesliga
  • 16:50
    • COSMOTE SPORT 6 HD
    • Αννόβερο – Μαγδεμβούργο
    • DHB Cup
  • 17:00
    • Eurosport 2
    • Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
    • Γεωργία
  • 17:00
    • ΕΡΤ3
    • Λαύριο – ΑΕΚ
    • Basket League
  • 17:00
    • Novasports 4HD
    • Μπέρμιγχαμ – Λιντς
    • Championship
  • 17:15
    • Novasports 1HD
    • ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννενα
    • Super League Σουρωτή
  • 17:15
    • COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης – Εϊμπαρ
    • Primera Division
  • 18:00
    • Novasports 3HD
    • Λυών – Ντιζόν
    • Ligue 1
    • Eurosport 1
    • WTCR Μαρακές
    • Αγώνες αυτοκινήτου
    • Eurosport 1
    • Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
    • Γεωργία
  • 19:00
    • Eurosport 2
    • Nordic Swim Tour
    • Μπέργκεν
  • 19:00
    • Novasports 2HD
    • Γιουβέντους – Μίλαν
    • Serie A
  • 19:00
    • ΕΡΤ Sports HD
    • Παναθηναϊκός – Άρης
    • Super League Σουρωτή
  • 19:30
    • ΕΡΤ3
    • Ηρακλής – ΠΑΟΚ
    • Volley League
  • 19:30
    • COSMOTE SPORT 6 HD
    • Κίελο – Φούσε Βερολίνου
    • DHB Cup
  • 19:30
    • COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ
    • Bundesliga
    • Novasports 1HD
    • Πανιώνιος – ΑΕΛ
    • Super League Σουρωτή
  • 19:30
    • COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ράγιο Βαγιεκάνο – Βαλένθια
    • Primera Division
  • 19:30
    • Novasports 4HD
    • Βίλεμ – Άγιαξ
    • Eredivisie
  • 20:00
    • FOX Sports
    • Lightning – Bruins
    • NHL
  • 21:00
    • Novasports 2HD
    • Γκινγκάμπ – Μονακό
    • Ligue 1
  • 21:05
    • ΕΡΤ Sports HD
    • Τελικός
    • Κύπελλο Γυναικών
    • COSMOTE SPORT 9 HD
    • Καζαλματζιόρε – Σκαντίτσι
    • Serie A Femminile
  • 21:30
    • Novasports 1HD
    • Σαμπντόρια – Ρόμα
    • Serie A
  • 21:45
    • COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης
    • Primera Division
  • 23:00
    • Eurosport 1
    • Ημιτελικά
    • Παγκόσμιο Πρωτάθλημα