Με… φόρα πάει στς Σέρρες

Eπιμέλεια:Μανώλης Θέμελης

Μία ακόμα νίκη, την τέταρτη συνεχόμενη, με καλή εμφάνιηση πέτυχε ο ΟΦΗ το Σάββατο κόντρα στον Αγροτικό Αστερα (4-0) και… σειρά τώρα έχει ο Πανσερραϊκός στο ματς της Μεγάλης Τετάρτης (15.00).

“Εχθρός του καλού είναι το καλύτερο” και ο ΟΦΗ με αυτό στο μυαλό του θα ξεκινήσει την μίνι προετοιμασία του για το ματς της Μ. Τετάρτης με τον Πανσερραϊκό στις Σέρρες για την 26η αγωνιστική της stoiximan.gr Footballl League.

Ο ΟΦΗ με την νίκη επί του Αγροτικού Αστέρα (4-0), που ειδικά στο πρώτο ημίχρονο πετούσε… φλόγες, έκανε το “4 στα 4” και στόχος είναι το διπλό και στο επόμενο ματς ώστε να πάει στο Πάσχα με “5 στα 5”.

Αυτό το ματς άλλωστε φαίνεται οτι είχαν στο μυαλότους και οι παίκτες του Νίκου Παπαδόπουλου αφού μετά τα 4 γκολ στο πρώτο ημίχρονο στο Σαββατιάτικο ματς, στην επανάληψη έκανε συντήρηση δυνάμεων, αφού ακολουθεί στο… καπάκι ένα ακόμα παιχνίδι.

Η νίκη στο περασμένο ματς ήταν η 9η νίκη του στα τελευταία 10 ματς, όμως η ήττα από τα Τρίκαλα τον… πόνεσε.

Stoiximan.gr. 0% γκανιότα στα πιο δημοφιλή ματς κάθε μέρα & τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα της αγοράς