Παπαδόπουλος: “Ο ΟΦΗ έπρεπε να κερδίσει”

Eπιμέλεια:Μανώλης Θέμελης

Ο τεχνικός του ΟΦΗ μετά το 1-1 με την Λαμία μίλησε στην ΕΡΤ3 και στάθηκε στο κάτι που έλειψε από την επίθεση και δεν ήρθε η νίκη που άξιζε η ομάδα του με την εμφάνιση του δευτέρου ημιχρόνου.

Οι δηλώσεις του Νίκου Παπαδόπουλου στην ΕΡΤ3:

“Ο ΟΦΗ έπρεπε να κερδίσει. Ήμασταν καλύτεροι ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο.

Σήμερα μας έλειψε η τελική πάσα. Είχαμε καλή εικόνα. Ρισκάραμε. Ο στόχος μας μπορεί να επιτευχθεί και να βγούμε 3οι.

Μπήκαν φρέσκιοι παίκτες από τον πάγκο και είχαμε προϋπόθέσεις να σκοράρουμε στο δεύτερο ημίχρονο μετά το 1-1 αλλά δεν τα καταφέραμε να κάνουμε το 1-2.

Μας έλειπε κάτι στην επίθεση. Δεν κερδίσαμε και πάλι ομάδα της πρώτης εξάδας αν και το οτι δεν κερδίσαμε τον Απόλλωνα την περασμένη αγωνιστική οφείλεται σε άλλους παράγοντες.

Για μας κάθε ματς είναι χρήσιμο. Θέλαμε το τρίποντο να ανέβουμε βαθμολογικά.
Πρωτάθλημα να “κλείσουμε” το πρωτάθλημα με αξιοπρέπεια.

Όσο για του χρόνου θα δούμε στην ώρα του τι θα γίνει”.

Stoiximan.gr. 0% γκανιότα στα πιο δημοφιλή ματς κάθε μέρα & τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα της αγοράς