Είχε a priori δύσκολο έργο…

Eπιμέλεια:Μανώλης Θέμελης

Ο ΟΦΗ αποκλείστηκε από την συνέχεια του Κυπέλλου Ελλάδας, καθώς ηττήθηκε και το δεύτερο ματς από τον Πανιώνιο με 0-1 στο “Γεντι Κουλέ” για την φάση των “16” και θα επικεντρωθεί πλέον στις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα.

Ο ΟΦΗ είχε εξ αρχής πολύ δύσκολο έργο σήμερα κόντρα στον Πανιώνιο, μετά την ήττα του με 0-2 στο πρώτο ματς, καθώς έψαχνε μία επική ανατροπή έχοντας και τόσα πολλά προβλήματα.

Τελικά και μετά το γκολ του Σπιριντόνοβιτς στο 28΄τα πάντα κρίθηκαν οριστικά και η Κρητική ομάδα  αποκλείστηκε από την συνέχεια του Κυπέλλου Ελλάδας, καθώς ηττήθηκε και το δεύτερο ματς από τον Πανιώνιο με 0-1 στο “Γεντι Κουλέ” για την φάση των “16” και θα επικεντρωθεί πλέον στις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα.

Διαιτητής ήταν ο Στυλιαράς (Αιτ/νιας) με βοηθούς τους Σινιοράκη (Χανίων) και Μαρνέζο (Χανίων).

Ο Athletic Radio 104,2 και το GENTIKOULE βρέθηκαν στο “Γεντί Κουλέ” και σας μετέφεραν λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα ρεβάνς.