Βάλτο ρε Φερέιρα!

Ο μεγάλος πρωταγωνιστής της αναμέτρησης με τον Λεβαδειακό, σήμερα έγινε ο μοιραίος της ομάδας χάνοντας δύο πολύ καλές ευκαιρίες.

Ο νεαρός εξτρέμ στο πρώτο ημίχρονο και ενώ το παιχνίδι ήταν 0-1 έκανε “πλάκα” σε όλο τον Άρη, όμως το πλασέ του δεν ήταν καλό με την μπάλα να περνάει άουτ.

Όλη η δράση της Superleague παίζει στο Stoiximan.gr με 250+ ειδικά στοιχήματα και επιλογές για σκόρερ, κάρτες, κόρνερ!

Η φάση του πρώτου ημιχρόνου δεν ήταν τίποτα μπροστά σε αυτή που έχασε στην αμέσως επόμενη φάση που δέχτηκε την ισοφάριση ο ΟΦΗ, όταν και βγήκε μόνος του απέναντι από τον Κουέστα και πλασέ του πέρασε ψηλά πάνω από την εστία.

Σίγουρα αυτές οι δύο φάσεις και ειδικά η δεύτερη ήταν κλειδιά για την εξέλιξη της αναμέτρησης όπου βρήκε τον ΟΦΗ χαμένο με 3-1.