Επέστρεψε η καθίζηση στο δεύτερο ημίχρονο!

Ο ΟΦΗ είχε αρκετό καιρό να δείξει τέτοια κακή εικόνα σε δεύτερο ημίχρονο βάζοντας πάλι σε σκέψεις τόσο τον κόσμο όσο και το προπονητικό επιτελείο για το λόγο που έγινε αυτό.

Στο πρώτο ημίχρονο ο ΟΦΗ έδειξε πως μπορεί να πάρει αποτέλεσμα στην έδρα του Άρη, έχοντας χάσει και καλές ευκαιρίες μετά το 0-1 για ένα δεύτερο γκολ.

Ωστόσο στο δεύτερο ημίχρονο για άγνωστο λόγο ο ΟΦΗ δεν μπόρεσε να αλλάξει δεύτερη πάσα με αποτέλεσμα ο Άρης να “σφυροκοπάει” την άμυνα και να απειλεί συνεχώς με αποτέλεσμα να έρθουν τα τρία γκολ και η ήττα.

Όλη η δράση της Superleague παίζει στο Stoiximan.gr με 250+ ειδικά στοιχήματα και επιλογές για σκόρερ, κάρτες, κόρνερ!

Αυτό είχαμε αρκετό καιρό να το δούμε από τον ΟΦΗ και σίγουρα ο Βέρα με τον συνεργάτη του θα πρέπει να το λύσουν άμεσα, καθώς έρχεται ένας τελικός κόντρα στον ΠΑΣ στο “Γεντί Κουλέ”.