Δείχνει χαρακτήρα και αντίδραση

Eπιμέλεια:Μανώλης Θέμελης

Τι και αν προερχόταν από ήττα στον Βόλο (1-0), τι και αν έμεινε πίσω στο σκορ στο ξεκίνημα του δευτέρου Ημιχρόνου, ο ΟΦΗ έχει το… μέταλλο, επέβαλλε τον… Νόμο του και πήρε την νίκη επί του Αστέρα Τρίπολης με 3-1 και… τώρα ο Πανιώνιος.

Επέστρεψε στις νίκες, στο ματς με τον Αστέρα Τρίπολης (3-1) ο ΟΦΗ και φιγουράρει πλέον στην 4η θέση της Βαθμολογίας της Σούπερ Λιγκ 1 με 10 βαθμούς μετά από 5 ματς.

Η Κρητική ομάδα συνεχίζει να παίζει ελκυστικό ποδόσφαιρο συνδυάζοντάς το και με ουσία (βαθμούς).

Ο ΟΦΗ έδειξε… μέταλλο και αν και προερχόταν από ήττα στον Βόλο (1-0) αλλά και έμεινε πίσω στο σκορ στο ξεκίνημα του δευτέρου Ημιχρόνου, επέβαλλε το παιχνίδι του και πήρε την τρίτη του νίκη στο Πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ 1.

Σειρά έχει τώρα ο Πανιώνιος, στο δεύτερο σερί εντός έδρας ματς, την προσεχή Κυριακή (6/10, 17.15).