Man to Man με τους παίκτες του ΟΦΗ

Διαβάστε την ατομική κριτική των παικτών του ΟΦΗ στο παιχνίδι με την Λαμία.

Βάτερμαν
Χρειάστηκαν τα ακροδάχτυλα του για να βγάλει το σουτ στο δοκάρι του Γκαζαριάν, σταθερός δεν είχε καθόλου δουλειά στο δεύτερο ημίχρονο.

Μαρινάκης
Αμυντικά εξαιρετικός σε ένα ακόμα παιχνίδι, έβγαλε προσωπικότητα σε όλο το ματς.

Κοροβέσης
Δεύτερη καλή εμφάνιση, επιθετικά κυρίως βρήκε χώρους ιδιαίτερα στο δεύτερο ημίχρονο.

Διαμαντής
Σε ένα ακόμα ματς κινήθηκε σε υψηλά επίπεδα η απόδοση του. Εξαιρετική συνεργασία με Βούρο, Βαφέα.

Βούρος
Με εξαίρεση ένα λάθος στο ξεκίνημα του αγώνα, στην συνέχεια ήταν επιθετικός στις άμυνες του, έβγαλε τον ΟΦΗ με ψυχραιμία από την περιοχή του.

Βαφέας
Πολύ καλό παιχνίδι από τον Βαφέα που λειτούργησε άψογα στα ατομικά μαρκαρίσματα του.

Μεγιάδο
Ανέβασε απόδοση στο δεύτερο ημίχρονο όταν και πίεσε η Λαμία. Τρεξίματα σε όλο το γήπεδο, στο δεύτερο ημίχρονο προσέφερε έξτρα στηρίγματα σε Σακόρ, Ντε Γκούζμαν.

Ντε Γκουζμάν
Ακόμα ένα τρομερό ματς με τον Ολλανδό που έβαλε την πινελιά με το καταπληκτικό τελείωμα στο 0-2. Ο ξεκάθαρος mvp των play out για τον ΟΦΗ.

Σακόρ
Με τις εμφανίσεις του στα play out ανέβασε κατακόρυφα τις μετοχές του, βάζει γκολάρα στο 0-1, έβγαλε προσωπικότητα μέσα στο γήπεδο.