Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος 6-2

Καταιγιστική η ομάδα της Τρίπολης συνέτριψε τον Ατρόμητο.

Απίστευτη συντριβή για τον Ατρόμητο και μεγάλη νίκη για τον Αστέρα που συνέτριψε τους Περιστεριώτες με 6-2. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 3-0 με τους Σόνι (2), Ριέρα με τον Μουνίθ να μειώνει σε 3-1. Στο δεύτερο ημίχρονο δύο γκολ του Κρέσπι και άλλο ένα του Ριέρα έφτασαν το σκορ στο 6-2 με τον Κουλούρη να μειώνει ενδιάμεσα.

Αστέρας Τρίπολης: Τσιφτσής, Καρμόνα, Αλβάρες, Καστάνιο (46′ Χριστόπουλος), Ατιένθα, Βαλιέντε, Τιλίκα, Σίτο (12′ Ριέρα), Κανελλόπουλος (61′ Μουνάφο), Σονί (79′ Αλί Μπαμπά), Μπενίτο (61′ Κρέσπι).

Ατρόμητος: Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Στρούγγης, Παπαδόπουλος, Γκαλβάο, Καστεγιάνο (46′ Ντένιτς), Βασιλαντωνόπουλος (69′ Σπιριντόνοβιτς), Σάλομον (68′ Νάτσος), Χαρίσης, Μουνίθ (84′ Αθανασίου), Κουλούρης.