Ατρόμητος-Πανσερραϊκός 1-1

O Πανσερραϊκός κρατούσε τη νίκη μέχρι το 94ο λεπτό όμως ένα γκολ του Τζοβάρα διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Στο 18ο λεπτό τα λιοντάρια πήραν το προβάδισμα με κεφαλιά του Άλεξιτς και κατάφεραν να το κρατήσουν σε ολόκληρη την διάρκεια του παιχνιδιού. Ο Ατρόμητος απείλησε στο 47ο λεπτό με τον Ρομπάιγ να στέλνει την μπάλα στο δοκάρι της εστίας του Χοβάν και τελικά στην τελευταία φάση του αγώνα κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Τζοβάρα να διαμορφώνει το τελικό 1-1.

Ατρόμητος (Σάσα Ίλιτς): Mαρκετζάνι, Κυβρακίδης, Τσακμάκης, Τζαβέλλας, Πομόνης, Έρλινγκμαργκ, Φριντζόνσον, Κούεν, Ρομπάιγ, Ντιρκς, Βέργος

Πανσερραϊκός (Πάμπλο Γκαρσία): Χοβάν, Δεληγιαννίδης, Μπέργκστρεμ, Αυλωνίτης, Πεταυράκης, Μορέιρα, Ουεντραόγκο, Ουάρντα, Τομάς, Άλεξιτς, Μπετανκόρ