Μπάσκετ

Μανώλης Σαρρής / 13/10 20:54

“Συγνώμη από τον κόσμο του ΟΦΗ”

Ο ΟΦΗ έπαθε καθίζηση στο τελευταίο δεκάλεπτο με αποτέλεσμα να γνωρίσει την ήττα από το Αιγάλεω με τον Βασίλη Ράλλη να ζητάει συγνώμη για την εικόνα της ομάδας του.

Μανώλης Θέμελης / 13/10 18:54

“Kόλλησε” στο 4ο δεκάλεπτο και έχασε το ματς!

Ο ΟΦΗ έπαθε “μπλακ – άουτ” στο 4ο δεκάλεπτο (2-20 το σκορ του δεκαλέπτου) και το Αιγάλεω έφυγε με το διπλό από τα “Δύο Αοράκια” με 56-63 για την 2η αγωνιστική της Β Εθνικής.

Μανώλης Θέμελης / 12/10 17:59

Πανέτοιμος ο ΟΦΗ για την πρώτη νίκη

Χωρίς απρόοπτα και με την ψυχολογία στα ύψη ολοκληρώθηκε σήμερα η τελευταία προπόνηση ενόψει του αυριανού (13/10, 17.00) ματς με το Αιγάλεω.

Μανώλης Θέμελης / 07/10 10:40

Έκανε ένσταση ο ΟΦΗ

Το τζάμπολ στο ματς της πρεμιέρας με τον Εσπερο έγινε στις 17:45 αντί για τις 17.00, λόγω καθυστέρησης ιατρού, ο οποίος βρέθηκε στο γήπεδο στις 17:17. Αρχικά οι διαιτητές αποσύρθηκαν για να κλείσουν το φύλλο του αγώνος, αλλά τελικά το παιχνίδι έγινε κανονικά!

Μανώλης Θέμελης / 06/10 19:30

Άργησε ο Γιατρός, έχασε ο ΟΦΗ

Ο ΟΦΗ έχασε εκτός έδρας από τον Εσπερο με 96-86 στην πρεμιέρα της Β Εθνικής, σε ένα ματς που καθυστέρησε να ξεκινήσει αρκετά λεπτά λόγω μη έγκαιρης προσέλευσης του γιατρού του αγώνα και ίσως κάνει ένσταση η Κρητική ομάδα.