Πήρε τον βαθμό η Κ15 στις καθυστερήσεις του αγώνα με τον Ατρόμητο

Ισόπαλη 1-1 αναδείχθηκε η Κ15 του ΟΦΗ κόντρα στον Ατρόμητο με τον Πετούση να ισοφαρίζει στις καθυστερήσεις με καταπληκτική εκτέλεση φάουλ.

Ο ΟΦΗ απείλησε πρώτος στο 17ο λεπτό με τον τερματοφύλακα του Ατρομήτου Αντωνόπουλο να διώχνει το σουτ του Αντωνακάκη. Με την συμπλήρωση μιας ώρας ο ΟΦΗ έχασε ακόμα μια ευκαιρία με το σουτ του Ασμαριανάκη να φεύγει άουτ ενώ δέκα λεπτά αργότερα ο Ατρόμητος πήρε προβάδισμα με το γκολ του Καλαϊτζίδη.

Τελικά ο ΟΦΗ κατάφερε να πάρει τον βαθμό στις καθυστερήσεις του αγώνα με τον Πετούση να ισοφαρίζει και να διαμορφώνει το τελικό 1-1 με καταπληκτική εκτέλεση φάουλ.

Κ15 ΟΦΗ: Αλεξανδράκης, Κοζυράκης, Χέιλυ (72’ Καλαϊτζής), Λυγεράκης, Καινουριάκης, Ακουμιανάκης, Krasta (72’ Κασσαπάκης), Ματθαιάκης (52’ Ασμαριανάκης), Αντωνακάκης, Πετούσης, Κοντόπουλος (68’ Κλάδος).