ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΟΦΗ – ΕΠΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ έκανε το 0-2, 2-2 σε 10 λεπτά!

Κόντρα σε έναν ΛΥΣΣΑΣΜΕΝΟ Ατρόμητο που κυνηγούσε κάθε φάση μέχρι το τέλος, οι παίκτες του ΟΦΗ τα έδωσαν ΟΛΑ και γύρισαν το 0-2 σε 2-2 στο τελευταίο 10λεπτο και πάνε στην Τρίπολη για να ξεμπλέξουν με την παραμονή!

Ο ΟΦΗ μπήκε δυνατά στο πρώτο ημίχρονο και στάθηκε άτυχος όταν ο Κουτσινικούλης έστειλε την μπάλα στο δοκάρι ενώ ο Ατρόμητος στην μοναδική ευκαιρία που δημιούργησε ευτύχησε να προηγηθεί με τον Ουντόζι.

Ο ΟΦΗ στην συνέχεια έκανε αρκετά λάθη και ένα από αυτά τα εκμεταλλεύτηκε ο Ατρόμητος. Στο 72′ ο Μπρίτο από αριστερά έκανε την παράλληλη μπαλιά και ο Ουντότζι από κοντά διαμόρφωσε το 0-2 για τον Ατρόμητο.

Και ενώ όλα έδειχναν πως ο Ατρόμητος θα έπαιρνε μια μεγάλη νίκη στο τελευταίο δεκάλεπτο μίλησε η καρδιά του ΟΦΗ. Στο 84′ ο Παπάζογλου μείωσε σε 1-2 και στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης (89′) ο Σαρ διαμόρφωσε το τελικό 2-2 για τον ΟΦΗ.